Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dlouho vydrží 63 místné heslo WPA2-AES?

Dobrý den,
používám WPA2 mezi notebookem a routerem. Čas od času změním svoje 63 místné heslo. Je to otázka asi 30 sekund, ale zajímalo by mě, jak dlouho se můžu s takovým heslem cítit v bezpečí, přičemž na ntb příliš nestahuju. Ale pro klid duše řekněme 3GB dat za den.
Taky by mne zajímaly některé bezpečnostní pravidla při výměně hesla. Do teď jsem používal prostě password generator s kopírováním do schránky, což mi nepřijde zrovna ideální... Ale představte si kdybych to měl přepisovat třeba na virtuální klávesnici pomocí myši, nedejbože touchpadu :D Extrém.
Jestli je někde internetová kalkulačka tak si vystačím jen s linkem.

Díkes

Už to mám. Pokud by toto heslo řešil superpočítač (distribuované výpočty) se 76 miliardami hesel za sekundu (distributed.net), prolomení by trvalo 34758116872045775124230478583383443620068309206075 060206061995633069587 kvadrilionů let. Za předpokladu, že zná jeho délku.
A já ho měnil po měsíci :-D

Jinak není to heslo stylu "11111..." ale spíš "HxdXUj9aUb....." Heslo si nepamatuji. Vlastně ho nikdy ani celý nečtu :D K čemu taky?!