Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HALF LIFE 2

Hoj borci,mám originál HL2.Jde o tuto hlášku: nternal driver error in IDirect3DDevice9::Present().tato hláška vyskakuje při hraní hry která následně spadne do windowsu,jiná hra tento problém nemá.děkuji za radu a pomoc.
WIN XP SP2
P4 3.2 Gh
2G ram
Gk Gforce 6800
nej.Dx9c
nej.ovladače na grafiku

Najprv nainstaluj najnovsie ovladace aj k doske/chipsetu. Napr. zo stranok vyrobcu dosky.
Ovladace ku grafike skus tahat zo stranok vyrobcu grafiky a nie z nvidia. Ani si nenapisal vyrobcu tvojej grafiky.
Ak nic co pisem vyssie nepomoze skus starsie ovladace pre grafiku, na nvidia.com maju aj archiv ovladacov (link tam mas kdesi vlavo ked ti to najde posledny ovladac). Na 6800ku asi najnovsie ovladace uz moc dobre nebudu.

Na jednom fóru radí spustit hru v 800*600 a pak teprve přepnout na vyšší:

One way to "fix" this is to start a game at 800x600 resolution and then change to previous higher resolution (by putting -width 800 -height 600 in the game shortcut parameters.)