Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na..raný informatik

:-DTak tohle jsem našel na www.ftipky.cz a je to dost dobrý.:-D
Jde o email, který opravdu poslal informatik na Ministerstvu financí na Slovensku
Nasraný informatik
"Píča dělá v dosovský aplikaci účetnictví, dostane komp s 256!!! MB RAM které NIKDY nevyužije a ona začne píčovat, že chce nový komp, že ona potřebuje nový rychlý kompík s 19" monitorem (na co v DOSu?). Marně jívysvětluju, že na novém (Celeron 1200, 128 MB) si nepustí DOSovskou píčovinu, protože je tam win2000, a že v podstatě tenhle komp je rychlejší než ten nový.
Ne žeby píčovala sama, ale ona si dovede 10 dalších píč a píčujou společně, samozřejmě všechny brutální odbornice na informační technologie (nevědí ani co je adresář), začali potot takový rozumy, že jsem myslel že mě jebne, že jim rozkopu píči aby už píču drželi. Píči jebnuté.
Nebo například může si někdo normální takto pojmenovat wordový soubor?
"Zásady koordinace následné finanční kontroly, vykonávané podle 11 a 12 zákona č. 502. Z. z. o finanční kontrole a vnitřím auditě o změně a doplnění některých zákonů, upravují účel a cíl koordinace následné finanční kontroly, obsah a postup při koordinaci následné finanční kontroly a organizování a příprava koordinačních porad.DOC"
A jak ty píči vymazávají soubor? Otevřou si word, smažou jeho obsah, a uloží. No je tohle normální? To ještě neni nic, nekteré píči si píšou celou svojí několikaroční práci do jednoho souboru!!! Prostě vždycky začnou na novej stránce, potom když nahoře něco připíšou, tak se jim to celé posune a potom to celej den opravují to co je pod tim. Mají z toho 10MB soubor a nedejbože ho chtějí nakopírovat na disketu.
Jak do píči můžou mít ženy volební právo?
Nebo právo nějakého výběru, nebo právo něco ovlivňovat?
Kde to do píči žijeme?

Jak je možné že jsme něco takového dopustili? Si připadám že dělám v pornoprůmyslu - samá píča!"

:-D:-D:-D

loading...

To je nuda, tento text byl v orignále ve slovenštině, to bylo lepší...:-p

Skutocny e-mail informatika na Ministerstve financii.
Bol taky nasraty, ze sa potreboval zdoverit svojim kolegom - informatikom:

Pica robi v dosovskej aplikacii uctovnictvo dostane tento kompik s 256!!! MB RAM ktore NIKDY nevyuzije a ona ti zacne picovat ze chce novy kompik, ze ona potrebuje novy rychly compik s 19" monitorom (naco v DOSe?), darmo jej vysvetlujem ze na novom (Celeron 1200, 128MB) si nespusti dosovsku picovinu lebo je tam win2000, a ze v podstate tento kompik je rychlejsi ako ten novy. Niezeby picovala sama, ale ona si dovedie 10 dalsich pici a picuju spolocne, samozrejme vsetky brutalne odbornicky na informacne technologie (ani nevedia co je to adresar) zacali take rozumy potit, ze som myslel ze ma tam jebne, ze im pice rozkopem nech uz drzia picu. Pice sproste jebnute.

Alebo napr. moze si niekto normalny takto pomenovat wordovsky subor? "Zasady koordinacie naslednej financnej kontroly, vykonavanej podla §11 a §12 zakona c.502 Z. z. o financnej kontrole a vnutornom audite o zmene a doplneni niektorych zakonov, upravuju ucel a ciel koordinacie naslednej financnej kontroly,obsah a postup pri koordinovani naslednej financnej kontroly a organizovanie a pripravu koordinacnych porad.DOC" ???

A ako tie pice vymazavaju subor? Otvoria si word, zmazu jeho obsah, sejvnu. No je toto normalne? To este nie je nic, niektore pice si pisu celu svoju niekolkorocnu pracu do jedneho suboru!!! Proste vzdy zacnu dole na novej strane, potom ked hore nieco pripisu,tak sa im to cele posunie, a potom to cely den opravuju to co je pod tym. Maju z toho 10MB subor a nedajboze ho chcu skopirovat na disketu. Ako do pice mozu mat zeny volebne pravo? Alebo pravo nejakeho vyberu,alebo pravo nieco ovplyvnovat? Kde to do pice zijeme? Ako je mozne ze sme nieco takeho dopustili? Si pripadam ze robim v pornopriemysle - sama pica!