Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videorekordér a PC

Dobrý den,
prosím o radu, jak připojit k PC videorekordér ? Jde to ? Chtěla bych rodinné nahrávky z kazet dostat na CD nebo DVD . Jak na to ? - Děkuji

Procesor: AMD Athlon 64 34QQ+.
Čipová sada: VIA K8M800.
Operační paměť: IGB DDR SDRAM 4OOMHz,2x slot- rozšiřitelná až na 4GB. Pevný disk: 200GB, 7200 otáček S-ATA.
Optická mechanika: DVD+-RW DL.
Grafická karta: ATI X5SO HM 256MB, DMI, PCI-E.
Audio: Realtek ALC850 podporující 7.1-kanálové audio. Repro.
Rozhraní: 6x USB 2.0 (2 na čelním panelu), Ix Mic + Ix Line-out (na čelním panelu),
Ix Mic + Ix Line-in + Ix Line-out (na zadním panelu), Ix Ethernet 10/100/1000(RJ-45),
Ix sériový, Ix paralelní, 2x PS/2, Ix RJ-11, modem 56k, Ix IEEE 1394.
Rozšiřující sloty: 2x PCI v2.3, Ix PCI xl, Ix PCI x 16. PS/2 klávesnice a myš.
Čtečka paměťových karet 9 v l (Sony® Memory Stick, Memory Stick PROTM,
CompactFIashTM Type I, CompactFIashTM Type II, SM, SD, MMC, xD Cards).
Skříň: Minitower 300 W. Rozměry: 183 x 360 x 450 mm.
Software: Norton® AntiVirus™ 2005; Adobe® Reader® 7.0; CyberLink® PowerDVD™ ;
Quick Burning (NTI CD-Maker™ Cold) ; Aspire System Recovery CD.
Operační systém: MS Windows XP Home. Microsoft Works.
Rozměry: 455 x 183 x 370 mm.

OMG, kdo to psal ? :-?

Jsou v podsatě 2 varianty:

1) Nebudeš to stříhat,
jen to přímo nahraješ na DVD, to by ti měla stačit nějaká karta s analogovým video vstupem. O kompresi se postará procesor.

2) Budeš to chtít stříhat,
video budeš(nebudeš, ale je to lepší) muset ukládat v mJPEG, který má docela vysoký tok a k tomu budeš potřebovat, kromě již zmíněnné karty se vstupem i druhý harddisk.

Pár karet do PC:

http://www.alza.cz/video-in-karta-leadtek-winfast-v c100-xp-d70368.htm
http://www.alza.cz/pinnacle-studio-10-6-movieboard- 500-pci-cz-d67179.htm

Externí řešení :
http://www.alza.cz/pinnacle-studio-10-6-moviebox-51 0-usb-cz-d67181.htm