Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto FM transmittery

Ahojte, nemate nekdo praktickou zkusenost s FM trasmittery ? Mam v aute Skoda autoradio bez podpory MP3 a chtel bych FM trasmitterem vysilat do toho radia MP3 z flash disku.

Moc na vyber toho ale neni a recenzi taky poskrovnu.

Koukam po tomhle http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0& cls=stoitem&stiid=32560&stiplname=emgeton-mp3-wirel ess-carpack-1-fm-transmitter-black-

Pry ma byt v cervencovem Chipu recenze na tyto zarizeni. Kdyby nejaky dobrak mi tu recenzi nascanoval a poslal byl bych mu vdecny.

diky

Zkušenosti mám, ale velice tristní.

Koupil jsem si k iPodu nějaký značkový transmitter (myslím, že Kensington), ale v autě je v podstatě nepoužitelný. O trochu lepší byl jakýsi čínský noname, který měl vlastní napájení (1,5V monočlánek a z autozapalovače), ale i tak bylo rušení otřesné a musel se nastavovat do určité polohy.

Jediná schůdná varianta je položit mp3-přehrávač s transmitterem přímo na stolní přijímač s výkonnou anténou. Pokud jsi navíc člověk se sklonem k nedoslýchavosti, aby Ti šum nevadil, tak by to mohlo být snesitelné.

Na Tvém místě bych to nekupoval.

Přímo tenhle transmitter mám ve skříni. Je to děs, zvuk nekvalitní, ve městě je navíc nepoužitelný, protože se musí každou druhou minutu přelaďovat kvůli rušení, náhodné přehrávání nefunguje náhodně (ale přehrává pořád dokola asi 5 písniček). Jsou to vyhozené peníze.

používám Evolve Fusion FM Transmitter a jsem spokojenej, sice trochu šumí, ale rozhodně nemusím každých 5 minut přelaďovat a kvalita v autě je vyhovující. http://www.sws.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&sti id=150947
flašku mi to sežralo zatím každou, teď tam mám Transcend 2GB. Jednu chvíli mi přestal brát flašky, ale zjistil jsem, že číňan blbě připájel jeden kontakt u USB konektoru, takže jsem ho propájel a od té doby je klid. Mám to v autě půl roku.