Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkladka a 2x agp???existuje nejaka?

Dobry den rad bych si chtel upgradovat pc ve vetsine mam jasno ale este se chci zeptat jestl inekdo nezna zakladku ktera ma 2x agp slot? jinak co mam res. co chi za hardware:

zdroj: product.jsp

grafarna: product.jsp

ram: product.jsp

zakladka: FIC P4-865PE Lite

Hardisk: product.jsp

Je tohle pro AGP verzy dostacujici upgrade? a pokud vite o zakladni desce tak bych uvital kdejakou pomoc nevadi ze bude draha! pocitam stim ze tento PC bude jako vedlejsi takze...ale stale pouzitelny! dekeju...

No jasny 2x agp slot. no pocitm stim ze ho daruju ale az za delsi dobu zacal sem makat a penize ktere na 100% muzu utratit je od 5 do 7 tisic mesicne... ale de oto ze ze grafarna uz me fakt stve a aste kdyz vim ze muzu mit mnohem lepsi tak mne to stve este vic a nikdo mi na novej nepujci ani neda! zatim chci aby FPS vylezlo na horu bo s ATI 9200 kdyz mam COD 2 20-50 FPS to se neda a sem v klanu. ale de oto ze mam moznost to trosku zmenit... ne sice hned pujcku nechci! ale... co sem byl na lanparty pre par mesicema tak sem se bavil sjednim typke no a zarazilo me ze existuje zakladka se 2x agp slotem prave a to me tehda nezajimalo a pripadalo na prd ale chci se poptat prave jestli ju nekdo nema nebo nezna nazev.. ale jinak diky chlapy za nazor.

Ten Váš "týpek" si asi plete AGP sloty s něčím jiným, je to naprostý nesmysl aby byla deska se dvěma AGP sloty. Stačilo by koupit starší kartu z bazaru třeba př. Ati Radeon 9600 Pro nebo GeForce MX440, nevyplatí se dávat peníze do karet AGP, dnes se jich již každý zbavuje.

Hey folks,
Dual AGP slot boards have been made but it was a deviation of AGP.
Like AGP, the slots have access to system memory for SCSI controllers and the like.
The problem with dual "AGP" slots is bus loading and O/S support. I think it was super micro and ALR that made a "beta" dual AGP board. They had IRQ errors and multiple devices contending for bus time.
Having more then one device accessing the memory bus at the same time is a disaster.
I also saw at a design/R&D for ALR a dual in line PCI bus arraingment. It allowed "on slot" memory accessing for caching hard disk adaptors and the like. Now, its highly propriatory and of limited use.
New bus designs are "just around the corner" and should be apearing within the next 12-18 months. Also will be the "rouge IRQ" system board which utilizes claimed but unused IRQ time for devices. This is in beta as well.

OMG, jen ten tvůj uvažovaný 750 GB disk by tě stál 6500 kč ! A to je ATA. Když si koupíš " jen " 320GB SATA II disk za 2000 kč,tak ti zbude na desku s grafikou ( sice integrovanou, ale lepší než ATI 9200) a vcelku svižný procesor. Na paměti jsi taky ve svých úvahách neškudlil. Věci, u nichž už dobíhá výroba bývají dražší a za chvíli je už neseženeš jinak , než z druhé ruky. A kombinovat staré s novým nemá cenu.Pokud budeš chtít lepší grafiku, než je integrovaná, bude PCI-E cenově a výkonnostně taky lepší. Prodej ten svůj komp, přidej nějaké peníze, kolik můžeš, napiš kolik je to celkem a tady ti jistě někdo poradí. Upgrade tvého PC skutečně nemá cenu ( určitě ne tím diskem a grafikou ). To je jako cpát letecký motor do Trabanta.