Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace programu

Dobrý den!
Potřeboval bych poradit s tímto problémem.Jak zprovoznit(nastavit instalaci)programu,aby bylo možné ho spustit i pod účtem s omezeným oprávněním? Nainstaloval jsem program...instalace proběhla o.k. pod ADMIN účtem vše jede.Pod účtem s omezeným oprávněním kliknu na ikonu programu a naskočí hláška došlo k problému-program bude ukončen...).Můžete mi prosím poradit co s tím? Díky moc za rady

Zalezi, o jaky se jedna.
Pro zacatek muzes zkusit pridat tomu normalnimu userovi prava admina, spustit ten SW, a pak mu ty prava zase odebrat - pojede to?

Nekdy je potreba nastavit zapis do adresare, kde je ten SW nainstalovan. Nekdy je treba dat prava zapisu na nejakou vetev v registru. Moznosti je hodne.

Zkus treba RegMon, FileMon od Sysinternalsu (nyni od MS) at vidis, kam to chce zapisovat atd.

V system. logu/udalostech nic neni?

Je to holt nekdy alchimie.