Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv karta

potreboval by som vediet nejake info o pcmcia karte do notebook Lifeview DVB TRIO digital cardbus LR-520STA. ako je to napriklad s novou alebo primou. so vsetkymi ceskymi programami. so slovenskymi je to jasne, dvb-t cize to chytim jednoducho na drot cez pozemny digitalny prijem. no ceske by som musel cez dig. satelit no neviem ako, lebo tam sa nedaju vkladat ziadne karty, aby som mohol sledovat ceske programi. neviete ako sa to riesi v takychto pripadoch???

Předmět slouží k tomu, aby vystihl podstatu vlákna. Titulek "tv karta" je k ničemu. Je tak těžké to pochopit?

K satelitnímu příjmu je zapotřebí satelitní anténa s konvertorem nasměrovaná na příslušnou družici. Vaše karta ovšem slouží pouze k příjmu nekódovaných stanic. Jedinou cestou je nelegální odkódování za pomoci softwaru, ale v tom vám radit nebudu. Beztak to není řešení univerzální.