Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelné sekání PC po půlnoci (přes den vše v pořádku)

Zdravím všechny rádce,
už delší dobu se potýkám s problémem a nevím si s ním rady. Přes den počítač běží v pořádku, ale v noci (vždy okolo jedné to začne) se počítač po pravidelných intervalech seká. Vždycky cca po 2 minutách se PC tak 5x škupne v pravidelném intervalu. Sledoval jsem schválně procesy, které v tu dobu žerou CPU, ale žádné takové nejsou. Měl bych spíš podezření, že se po půlnoci zapne nějaká skrytá služba, kontrola disku nebo něco podobného. Viry a spyware mohu vyloučit, kontrolován log z HJT. Netuším, co bych měl ještě doplnit, takže na případné otázky ihned odpovím. Setkal se s tím někdo už? PC: Win XP Pro SP2, AMD AthlonXP 2500+, 1.5 GB RAM, NVIDIA 6600
Předem díky všem za reakce.

běžící procesy:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\ winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WI NDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchos t.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
C:\WINDOWS\system32\sp oolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\ASUS\Probe\AsusProb.exe
C:\WINDOWS\system32\ Rundll32.exe
C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.ex e
C:\Program Files\Elaborate Bytes\VirtualCloneDrive\VCDDaemon.exe
C:\WINDOWS\s ystem32\RUNDLL32.EXE
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\WINDOWS\system32\CTsvcCDA.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4ss.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.ex e
C:\Program Files\CyberLink\Shared Files\RichVideo.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.ex e
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4gui.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.e xe
C:\Program Files\QIP\qip.exe
C:\Program Files\CyberLink\PowerDirector\PDR.exe
C:\Program Files\Opera\Opera.exe
C:\Program Files\JetAudio\JetAudio.exe
X:\Software\Různé\Inst alatory\hijackthis.exe

Jsem na tuto techniku laik takže neporadím, ale dám zkušenost. Nedělá to po půlnoci, ale kdykoliv když spustím QIP. Dnes už je odinstalován a i když jsem se dlouho bránil nainstalovat ICQ dnes jedu jen na ICQ.

Mně jel QIP taky skvěle, ale kolem půlky července začal zlobit, někdy se ani nestihl spustit a počítač zamrzl, jindy pár vteřin po spuštění.
Co se týče Avastu mám ho a klid, zkoušel jsem jiné antiviry a nic se neměnilo problém trval dál. V nastavení aktualizací avastu se dá nastavit ikonka aktualizací, takže když se avast aktualizuje objeví se vedle hodin, tím přehledně zjistíš okamžik kdy se aktualizuje.