Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečně odebrat hardware

Ciao mám triviální dotaz, v pravo dole na hlavním panelu bych měl mít tuto ikonu. bezpečně odebrat hardware...bohužel tam není..kde to můžu najít mimo toho, že to má být v pravo dole na hlavním panelu....Děkuji za otázky...chci pouze odpovědi týkající se tohoto tématu a ne takové ty ...však znáte to...Děkuji

Uz jsem se s tim setkal (poskozeni). Totalne to pri vyskubnuti zborilo souborovou strukturu na prehrabavaci (nejaky Teac, typ uz presne nevim). Je*al jsem se s tim tehdy par hodin, ale ke zdaru se nedoje*al. Reklamace.

edit: Fyzicky ovsem poskozeno nebylo nic /snad/.