Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P.O.R.A.D.N.A. : Pozitronový Obránce na Rychlou Anihilaci, Demolici a Neutralizaci Androidů

H.O.S.T. : Hrozivě Obludný Stíhací Trabant

M.I.F. : Maximálně Inteligentní Fanatik

A.N.A.R.C.H.I.S.T. : Absolutně Nezničitelný Analogový Rychlý Celoplošně Hledající Inteligentní Sebevražedný Tank

R.C.E. : Robot na Cílenou Eliminaci

P.A.U.L.L.U.S. : Policejní Azbestový Univerzální Létající Likvidátor na Usurpování Slabých

M.A.S.L.O. : Militantní Azbestový Stroj na Likvidaci Osob

Opravdu jsem se nezbláznil, je to jen další z praštěných internetových generátorů:

fw.php

Kráťu to neumí
KRÁŤA: je mi líto, ale spolehlivě umím určit pouze jména do osmi písmen, která neobsahují číslice a jiné paznaky. Tohle je jedno z jmen, u kterých nevím co s nimi...
Můžete zkusit také jiné jméno.

Na Kratu to napsalo:
K.R.A.T.A. : Konstruovaný Rychlý Analogový Těžkotonážní Android

Sakra to se člověk o sobě dozví věci
J.O.S.E.F.F. : Jedinečný Obludný Sebevražedný Elektronický Flexibilní Fanatik

tak z môjho nicku nič svetoborné nevykúzlil, ale krstné meno, to už je iné kafe :-)

Ničivý Obrovský Rozměrný Bojovník na Eliminaci a Radikální Terorizování