Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost disku

Zdravím,

mám poněkud menší problémek s velikostí disků. Největší možná kapacita kterou u jednoho disku PC přijme je 127 GB, což je dost nepříjemné, když disk má ve skutečnosti kapacitu 320 GB. Neni to problém jednoho disku, ale všech, víc než 127 mi to nenastaví. Teď používám Visty, ale při XP Pro to bylo stejný.

Díky za každou radu.

PC prijme aj 320GB, je len potrebne vediet s PC pracovat, a ked nevies s PC pracovat, tak je potrebne aspon vediet sa spravne opytat. Co s tym robis a co vidis, a kde to vidis? Co to je presne za PC? Kde a co "nastavujes"?
Chod do spravy diskov (v XP to je pravy klik na tento pocitac - spravovat, vo Viste neviem ten crep je aj tak nepouzitelny) a urob si na nevyuzitom zvysku disku dalsi diskovy oddiel a naformatuj si ho.

ved pockaj ked zazijes s nimi nejake "nove necakane zazitky" :-D Ako to kedysi bolo v reklame na Win98 ci XP ci na ktore :-)
P.S. len si nezabudni do nich dat servicepack mal by vyjst teraz niekedy, ptz. bez SP to ma dokonca problemy aj so spravou RAM (niekde som to tusim cital, neviem co je na tom pravdy)
P.S. ehm, mozno vyjde az na zaciatku roku 2008 lol :-) Ale sleduj to...