Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje online vyhledávání stránek

když chci třeba v nějakém programu stáhnout skiny přímo z webu výrobce tak mě internet nechce přímo připojit online..v čem je problém? Problém nastal třeba ve WinRaru,u Oper,nebo když jsem chtěl stáhnout nové aplikace k vista sidebaru...Help..

nehlásí nic...prostě mě automaticky nepřipojí online na web výrobce...nikdy to nedělalo...třeba jsem chtěl u winraru stahnout nové skiny a když jsem kliknul na odkaz stáhnout nové skiny online,tak mě vůbec nepřipojilo...to samé třeba u vista sidebar gadgets...

Já z toho vyrozuměl, že prohlížečem, když zadá adresu, tak se tam dostane a když klikne na něco v programu, tak ne (co se stane nevím).
Asi by bylo super, kdyby sem dal obrázek, co se stane, kdyř se chce připojit třeba z toho WinRaru.
Také to tipuji na firewall ve Vista, nebo jak to tam je.