Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Více ploch ve Windows Vista Ultimate?

Zdravím,
přešel jsem na Vistu, hlavně tedy proto, abych ji prostudoval, ale taky kvůli těch Aero vychytávek, věřím že usnadňují práci (fuknce Filp3D se mi vážně libí...:-) ). Nějak ale nemůžu příjít na to, jak tam nastavit dvě plochy pro jeden účet (podobně jako v linuxovém Berylu)...:-/ Prolezl jsem kdejaké nastavení, které by se toho mohlo týkat, ale nenašel jsem nic. Jde to vůbec přímo ve Vistě? Nechci na to používat nějaké jiné aplikace...

Díky!
MaSo

Tak to este MS studentoprogramatori nestihli okopirovat. Neboj sa v roku 2056 vo Windows superbombaperfekt (ktore budu asi tridsiate piate v poradi za ktore si uz vyvalil smiesnych $200 az $500) to uz urcite bude. :-)

Ze by to ulahcovalo pracu o tom by som dost silne polemizoval. Je to sice pekne, ale praca sa da ulahcit skor inac.