Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysvětlivky ikon

PO najeti myší např. na panel snadného spuštění tak se po chvilce objeví co je to za ikonu. Mne se najednou zvětšilo písmo v tom popisku.. Nevíte co s tím?:?:

Nemohl jsem se na tu "miš" divat. Sorry. (mif)

Podle toho, jaký máš OS. Ve Win XP bych vrátil bod obnovení.

my, mýt, myslet / myslit, mýlit se, hmyz, myš, hlemýžď, mýtit, zamykat, smýkat, dmýchat, chmýří, nachomýtnout se, mýto, mykat, mys, sumýš