Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lifeview FlyDVB Trio CardBus - nefunguje analog TV

potreboval by som radu ohladom tejto karty. dnes som si ju kupil, neda sa mi spustit, teda nefunguje anologova tv, neviem preco, vsetko som spravil ako som mal a nejde to. jedine co mi ide je radio, ked zapnem tv (anolog) zamrzne program lifeview dtv trio a skoncil som. neviem si rady.

Změna předmětu, původně: Lifeview FlyDVB Trio CardBus (host)

mam win xp urcite by som mal mat aj sp2, toshiba A100-153, ovladace na ich stranke su starsie ako co mam v baleni na cd, nechapem tomu, skusam vselico a na analog to proste mrzne, nie len to aj pri s-video vstup. dokonca sa mi objavila modra obrazovka s textom a resetol notas. to sa mi este nestalo. skusam vselico, nejde to . neviem co s tym?