Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte 19" LCD (5:4) PVA, MVA nebo IPS za rozumnou cenu

Zdravim. Potreboval bych moncl /viz titulek/ pro kamose, ktery preferuje "vetsi pixel", ale verne barvy (je slepy jak patrona - proto vetsi bod ]:)). Cenovy limit je cca 10k, tudiz asi neprichazi v uvahu Eizo. Nasel jsem strejdou nejake kousky, ale je toho jak safranu. A jeste tohle: zadny siroky uhel, plz! Mate nekdo takovy moncl? Podelite se o zkusenosti?

PS: Doporucoval jsem mu Flatron L2000C S-IPS /ktery mam ja, hec :-p/, ale narazili jsme prave na rozmer bodu (velikost ikon v nativu).

jestli je jak patrona, nějaké nativní rozlišení ho vůbec nemusí zajímat - rozostřené to uvidí vždy.
rozumný kompromis je na krámech, které jsou dnes dostupné v rozlišení 1280, mít nastavené 1154*cosi. na mírné rozostření je stejně ze života zvyklý, nebo už je možná pod jeho rozlišovací schopností.
poté co jsem utratil 2x větší peníz za pva od hp než za údajně barevně nekvalitní tn, bych už dnes hledal jedině u samsungu - mám pocit že to je poslední výrobce za normální prachy, kterému ještě jde věřit.