Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD zapojeni

zdravim jak bych mel zapojit 2 harddisky? ma se neco delat v biosu? a aby se nacital win XP (ktery je na obou) z urciteho HDD udelam jak? diky za odpoved

Nechci radit, ale napíšu ti, jak to mám zapojeno já.
Primary master - pevný disk
primary slave - CD vypalovačka
secondary master - DVD vypalovačka
secondary slave - pevný disk
To zapojení je výsledkem několika pokusů s různými kombinacemi zapojení a takto mně to "chodí" nejlépe.
Na každém disku mám rovněž operační systém a výběr provádím v BIOSu: Second boot device - HDD 0 nebo HDD 1.(First boot device je disketa).