Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD maly problem presto problem

MAm 2 HDD. a taky 2 dotazy.
1) Na obou HDD mam nainstalovany Win XP mam na jednom z nich ho odinstalovat?
2) Na hlavnim HDD mam soubory .pps = prezentace, ale program na prezentace je na druhem HDD a soubory v nem nejdou otevrit. Takze, je v nich nejaka nekompatibilita?
3) Diky

nejak se mi "odparila" moznost formatovani. Dam boot z CD Win, spustim ho, dam instalovat system Win, a co muzu dat je jen instalovat na oddil C:/ . jenze ja potrebuju formatovat oddil F:/ , a pak dat formatovat aspon tak sem to (se mi zda) delal porad. kde delam chybu? ach at to uz mam za sebou. 3-[3-[3-[

Hledání jsme probírali před chvílí.
Google: "velikost alokační jednotky"

alokační jednotka
Nejmenší část místa na disku, kterou lze přidělit pro uložení souboru. Všechny systémy souborů používané systémem Windows organizují pevné disky na základě alokačních jednotek. Čím menší je velikost alokační jednotky, tím efektivnější je využití disku. Pokud při formátování disku nezadáte velikost alokační jednotky, budou v systému Windows vybrány výchozí hodnoty na základě velikosti svazku. Tyto výchozí velikosti jsou určeny tak, aby snižovaly nevyužité místo na disku a také fragmentaci svazku. Alokační jednotka se také nazývá cluster.

http://www.microsoft.cz/Glossary/AZ_list.asp?FromLe tter=A&ToLetter=%C4%8C