Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mikrofon

Zdravim. Mam zakladku asus m2n-e sli,ovladace na zvukovku CM6501,win xp a nejde mi mikrofon. vubec ho nemuzu zprovoznit. nikde nemuzu najit neco co by to ten mikrofon blokovalo nebo tak neco. zkousel sem si stahnout ovladace z internetu jestli na cedu od zakladky neni chyba ale neni. mikrofon drive behal na jinem pocitaci a funguje i ted. ale ne u me. prosim pomoc. diky
Změna předmětu, původně: mikrofon (LaKr) (Kráťa)

Měl jsem kdysi taky problém s mikrofonem. Fungoval jenom, když byl zapojený do zdířky pro repráky. Jenže tam musely být právě ty repráky tak vzikl problém. Nakonec jsem to po roce nejak vyresil. Uz ani nevim jak. Rikam to proto, ze je mozne vsechno, tak to zkus taky vrazit do zelene zdirky :-D

Podívej se, jestli nemáš v aplikacích (přidat,odebrat programy) nahraný nějaký prográmek, kterým nastavíš vstupy/výstupy ze zvukovky. Řešil jsem teď stejný problém u kamaráda - měl v PC nahranou utilitu od GIGABYTE, kde měl růžovou zdířku nastavenou jako lineární výstup. Převolil jsem ji na mikrofonní vstup a už mohl krofat do mikrofonu. Přitom ve vlastnostech zvuků v ovl. panelech bylo všechno nastaveno v pohodě.

odinstaloval sem nejakej openAL a ted ve winech de mic i zvuk. zapnu ale teamspeak a nejde mic a kdyz zapnu ventrilo tak zase jde jen mic a nejde vubec zvuk ani ve winech. kdyz ho pak ale vypnu(vt)a jdu na TS tak jde mic. ale nejde ten zvuk. proste nechapu