Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s IE

dobry den vsetkych vas pozdravujem.chcel by som poprosit o radu mam takyto problem:pripojenie mam cez wimax telecom a stalo sa mi toze ked kliknem na prehliadac tak mi nenacita stranku ale pri tom vsetko ukazuje ze funguje aj v pravom dolnom rohu mam blikajucu ikonu kde vypisuje ze wimax je pripojene rychlostou tou atou.je tu niekto kto by mi poradil?velmi pekne dakujem

špatně nastavené síťové připojení?
spusť si příkazový řádek, zkus si v něm ping na všechny ip co ti sdělil provider (router nebo nějaké ap, jeho dns) a do internetu, uvidíš co ti nejde
nebo si vypiš tvoji konfiguraci ipconfig -all, možná uvidíš co je divně.
taky ti to může blokovat firewall (port 80), ale to bych se divil.

zkus zatím vysvětlit jestli píšeš z jiného pc nebo z jiného prohlížeče, zda máš před nefunkčním počítačem od včerejška zapojený domácí router, jaké jsi dostal nastavené hodnoty pro nastavení sítě od svého připojovatele internetu, a můžeš sem vypsat i jaké máš momentálně nastavení sítě:
start / spustit / cmd / ipconfig -all / označit myší / enter zkopírovat do schránky / vložit sem jako [ code ]