Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy se zvukem

Ahoj,

asi měsíc mám notebook Fujistu Siemens Amilo Pi 1536.
Asi týden po koupi mi začal přestávat fungovat zvuk. Psalo mi to, že není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení. Musela jsem proto notebook vypnout a po opětovném zapnutí už zvuk šel. Ovšem asi po týdnu už jsem musela počítač vypnout dvakrát, aby zvuk naskočil a dnes jsem jej musela vypnout a zapnout asi pětkrát. Známý mi poradil nainstalovat nový ovladač, ale nepomohlo to a zvuk mi prostě nefunguje čím dál častěji. Nemohl byste mi někdo poradit co s tím? Jsem v zahraničí, takže nemůžu dát notebook opravit. Navíc jsou tam nainstalovány windows VISTA, kterým hodně lidí nerozumí a já osobně jsem počítačový antitalent, takže kombinace katastrofální.
Budu vděčná za každou radu!
Děkuju
Bára

Visty nemám a neznám... snad bude postup oobdobný jako v XP:
Zkus se podívat do Správce zařízení, jestli tam není nějaký konflikt. Taky by bylo dobrý sem dát screenshot z Ovládacích panelů - Zvuky a zvuková zařízení.

Každopádně je divný, že by zapnutí a vypnutí najednou "oživilo" zvukové zařízení... Spíš jestli to nebude nějaký hardwarový problém.