Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojity diskretní kanal

mel bych na Vas jeste jednu prozbu.
Prosim Vas co si predstavujete pod pojmem spojity kanal.
Diskretní kanal vím k cemu slouzi ale nevim k cemu je spojity.(u komunikacnich kanalu)
Na google mi u slova spojity kanal vyhazuje jen same vzorce bez definice.
Dekuji

Otravovat mozes ale ci na to este niekto bude odpovedat tak to neviem :-)
Nejde o to co si pod tym predstavujeme my (nechci vediet co si pod tym predstavujem ja :-D) ide o to co si pod tym predstavuje tvoj skusajuci, preto je nutne hladat seriozne zdroje - predansky alebo skripta/knihy/zdroje ktore odporucal skusajuci...