Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návod na Grundig TV

ahojky koupil jsem v bazaru Tv Grundig greenville se 5592 nevite kde bych mohl sehnat manual nebo kdo tuto tv má mohl by měho někam uploadnout?
Jelikož nezná Ang. tak nevim kde hledat nebo zda někde na jejich stránkách je tento manual ke stažení?

Moc děkuji

- Manual -
Stlac na ovladaci tlacitko "Menu", a potom uz bude vsetko jasne
- koniec manualu - :-)
Ak by bolo menu anglicky tak si tam najdi "language" a skus to nastavit na cesky.

Inac bolo by dobre napisat aj presne oznacenie TV zo zadnej strany TV, mozno by slo podla toho nieco najst na grundig.com (v okienku search)

tak znova, odcitujem sam seba

Inac bolo by dobre napisat aj presne oznacenie TV zo zadnej strany TV

:-)
aspon tak to pisu na grundig.com, tak asi vzadu maju nejake lepsie oznacenie. Naco ti je vobec prepana navod na TV??? Si doteraz nemal ziadnu TV? ved to je furt to iste.