Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké jsou vaše oblíbené počítačové e-shopy?

Ahoj, nechci tady nikomu dělat reklamu, ale rád bych znal vaše oblíbené PC obchody a zkušenosti s jednotlivými obchody (ceny, stav produktů po doručení, spolehlivost, funkčnost výrobků). Sám preferuji ATComputers nebo Czech Computer, ale rád bych zkusil něco výhodnějšího ale stejně kvalitního.

Děkuji všem za příspěvky. :beer:

Změna předmětu, původně: Počítačové e-shopy (host)

jako e-shop, nebo co nemívají na skladě místní garážníci, mi taky vyhovuje alfacomp.cz
blízký discontpc, kromě toho že kopíroval ceny alfy, nepřinesl nic zajímavého. pro místního má cenu se stavit po cestě co není zrovna v jednom, že bude v druhém, ale při nákupu v e-krámu se už radši podívám na czechcomputer.
a vyjímečně pro nějaký sortiment cybex, ale díky vltavě má u mě špatnou pověst.

a pokud bych trpěl mánií neustále vylepšovat / rozsvěcovat / odisplejovávat / zašuplíkovat pc, pak by to byl tntrade.

jinak pro hlavně kabelový sortiment krup.602portal.cz