Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrazeni instalace Linuxu instalaci Windows

Ahoj chci si pořídit notebook kde je předinstalovaný linux,nemám s tím žádné skušenosti a potřebuju poradit jak linux odstranit a nainstalovat klasické win XP,(Umím klasickej postup reinstalace a nové instalace všech Windows krom VISTA)Děkuji
Změna předmětu, původně: Windows Přez linux (rh)

Jak už psali přede mnou- linux pravděpodobně nainstalován nebude- k notebooku dostaneš pravděpodobně CD s Knoppixem, často taky dávají čínský Linpus linux. Podívej se do diskusí v e-shopech co se píše o tom NB ve spojení s WinXP, případně na stránky výrobce jestli jsou k dispozici ovladače.
c-html