Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím pomoc.Win 32 zlobíí :( (vir)

Ahojky všem.. potřebuju strašně nutně pomoct...před nedávnem jsem dotáhla počítač z opravmy a teď je už zase zavirovanej..Nod mi ukazuje, že je zavirovanej jakejsi program Win32/Wigon.Z trojsky kun a taky ještě Win32/drrivers...vůbec nevim jak se toho mám zbavit:( Moc prosím vysvětlete mi to nějak polopaticky... moooc prosíím

Změna předmětu, původně: Prosííím pomoooc..Win 32 zlobíí:( - nekoktej :-) (LaKr) (Kráťa)

A jak se ti tam ty viry dostaly?

Vysvětlení jak se jich zbavit by bylo na dlouho a stejně si nejsem jist, že by bylo korunováno úspěchem. Spíš ti doporučím se obrátit na někoho zkušenějšího, kdo si s tím bude umět poradit. Takové situace je potřeba řešit "tváří v tvář" a ne na dálku....

P.S.: neznáš AZORa?

To je to nejsmutnější, že Lucinka na mě prdí a opravil by jí to brácha. :-(

Jinak této Lucce doporučuji , aby si dle rady hosta našla na opravu počítače někoho jiného :-)
Protože to chce nějaký základ, než se do toho člověk začne vrtat. Pokud to teda nevyřeší sám NOD
a to podle toho co píšeš, nevypadá.

Ojoj :-/... Predpokladam WXP - pri zobrazeni teplomeru (takova ta dlouha cernobila plaziva vec pri startu PC) stiskni F8 a vyber z nabidky "Nouzovy rezim". Vytahni sitovy (ne 230V, ale LAN - to, skrz co ti leze Internet) kabel. Spust (aktualizovany) antivir a trojana smaz.

supeer..takže když bude najíždět ten nějaký teploměr tak zmáčku F8 a zvolím nouzový režim, potom vytáhnu z pc ten LAN kabel a pak najedu na antivir a ten vit smažu... joo?:-D strašně moc děkuju za oprvsu srozumitelnéé vysvětleníí :-*

dobře..děkuju.. jo a ještě sem se chtěla zeptat.. když jsem v tom antivirusu a chci nějak zlikvidovat toho červa tak mi to nabídne jenom smazat a nebo něco na ten způsob nevšímat si toho bo tak něco.. když dám smazat nesmaže se něco potřebnýho v počítači?