Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neskutečný způsob nabídky služeb

Včera jsem přišel domů až v noci (skrze návštěvu pohostinství) a na dveřích mi visela cedulka od www.zlatestranky.cz, mj. s textem: "Nezastihli jsme Vás doma" + když tu cedulku vezmu s sebou, tak dostanu Zlaté stránky.
To je k nevíře, občas jezdívám na delší služební cesty a nějakej blb mi pověsí na dveře oznámení, že nejsem doma! Vítejte, bytoví zloději...
Firma Mediatel ode mě dostala dosti důrazný mejl s nejvyšší důležitostí.3-[

Normál. To dělají ti pitomci schválně. Já mám schránku, do které se vejde menší mamut, ale elektrikáři strčili ceduli jen do vrátek, takže ven trčelo: Nejste přítomen doma, tak laskavě nahlašte stav elektroměru na bla bla bla. Z toho nadpis Nejste přítomen doma, byl alespoň dvoucentimetrovým písmem, aby si toho každý dobře všimnul.