Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečná el. vyhřívaná podložka?

Existují elektricky vyhřívané podložky. Takové ty malé, pro nohy pod stůl a ty větší, na/pod prostěradlo do postele.

Sháním ale takový, co budou extra bezpečný, nehodlám se nechat zabít nějakým výrobkem made-in-kdesi s bezpečností nula-nula-nic. Má někdo praktický zkušenosti?

Pavel

Na 100% bezpecne budu snad len tie ktore maju nejaky zdroj ktory to galvanicky oddeluje od 230V, ak by sa to cpalo rovno do 230V tak ja by som si na to urcite nelahol :-)
Ak je to galvanicky oddelene zdrojom tak potom uz sa mozes bat jedine poziaru ak by sa to pokazilo a ak by bol ten zdroj dostatocne silny :-)

IMHO je to chu***na, ohriat ta moze manzelka alebo si nastav ventil radiatora na vyssi stupen. ;-)

existuju aj elektricke radiatory, take na koleckach, ale zere to vela (vyhrievat elektricky je menej efektivne (kvoli efektivite elektrarni) ako vyhrievat priamo palivom). Takze pozor na ucty za elektriku...

P.S. existuju aj elektricke ohrievace "vzduchu", bud male (tak 30x30cm) s vetrakom alebo velke s velkymi infra trubicami bez vetraku, apod. Takisto pozor na ucty za elektriku...

Kdysi jsem koupil takovou velkou hadrově kožešinovou elektro botu co se do ní strkaly obě nohy matce . Mám pocit, že jsem to nedávno zahlédl v nějakém neckermanovi. Co se týče výrobce :?: ale třeba by mohli něco vědět v potřebách pro postižené ti přece potřebují poměrně bezpečné věci.
Tady operují i jménem bosch
http://www.bilezbozi.cz/nahrivaci-decky/?gclid=CM6d 2eq7r44CFSTjbgodeCzNYw