Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem divné zachytávání videa

Ahoj. Mám takový menší, ale o to závažnější problém. Když z videokamery přenesu film do počítače, tak při následném přehrávání zjišťuji, že některé úseky jsou jako urychlené, takové sekané. Jinak DV kamera je připojena do notebooku přes IEE 1394, kabel Firewire. Nevíte čím to může být? Díky

Taky bych si tipnul, že je to chyba při přenosu.
Před kopírováním restartujte a po restartu vypněte
všechny běžící procesy, které jsou postradatelné pro běh Windows
včetně rezidentního štítu antiviráku.

Jak rychlý máte HDD, kolik RAM a jaký procesor?
Je pravděpodobné, že něco nebo více z toho nedostačuje,
pak je to třeba vyzkoušet na jiném stroji.