Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava filmu

Ahoj,mám takový dotaz..potřeboval bych něčem poradit.Chtěl bych si upravit video,.Ale tak trochu nezvykle...zaměnit hlavy herce ve filmu mnou zvolených..a předabovat...existuje prosím na to nějaký program?Pokud možno v češtině..Budu moct rád když někdo pomůže...

Pokud by ta dotyčná "hlava" víceméně jen mluvila a jinak se neprojevovala (otáčení a pod), zbytek obrazu víceméně statický, tak přesto by mohlo jít o "heroický" pracovní výkon. Pokud by se měnil i ostatní obraz včetně těla postavy, tak bez speciálních PC a SW nemáš šanci. Tu šanci nemáš ani tak. Jde o práce vysoce speciální pro celé týmy a špičková zařízení. Příkladně, pokud nevíš ani to, co je např. alfa-kanál, vůbec nezačínej. Radu ti dává ten, který pracuje na poloprofesonální sestavě (Premiére, cca 40 000.-) + PC za zhruba čtvrt milionu.