Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytizeni CPU-Procesy

Obcas se mi stane (neni v pravidelnych intervalech)ze mi vyleti procesor drwtsn32.exe na 99procent a nelze nic delat.
jakmile se tento proces ukonci tak ihned po nem nabehne proces system taky na 99 procent.Po peti minutach je vse ok a muzu pokracovat dal ve
sve cinnosti.
OS:WIN XP,NOD32, a-adware,
Cim to muze byt
Diky

Dr watson je debugger a spouští se ti proto, že ti nějaký program spadnul. Když ti to něco padá často, znamená to, že máš v systému něco v hodně nestabilním stavu.

Řešením samozřejmě není vypnout watsona, ale najít co padá a vyřešit to.