Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím help - najít hudbu

Ahoj,
toto je spíš taková kamarádská nebo osobní rada :-)

Už si fakt nevím rady, hledám to asi už týden a nic. Tak píšu sem, třeba budete úspěšnější. Byli jsme na dovolené ve Španělsku a tam na diskotéce hráli písničku. A jde mi o to, že ji chci sehnat. Psal jsem všude, hledal jsem všude, psal všecko, všema jazykama co znám, a prostě nic.

Myslím si, že je to Holandská nebo Švédská písnička, nejsou v ní slova a jak se začala hrát tak všichni Holanďani, (Byl jich plnej kemp) začali tančit. Nebudu ani ukazovat jak, můžete se na to podívat tady na obrázcích nebo na přiloženým videu.

http://www.summerdanceparty.com/ssp_director/albums /album-39/hr/IMGP7019.JPG

a

http://www.summerdanceparty.com/ssp_director/albums /album-39/hr/IMGP7020.JPG

No a video je tady:

26636-01082007011.mp4

Ještě řeknu, že ta písnička je podobná Basshunterovi - Boten Anna a je v několika verzích, ale na všechny se tančí stejně.

Budu moc rád, když mi pomůžete nějak písničku najít, nebo jestli ji znáte. Díky moc :-)

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nevím, co je to za track, ale je to styl zvaný HardStyle (to, co hraje v tom videu). Snaží se být Technem, má rychylost PsyTrancu, ale jsou to hovna, protože je to postavené na zvucích Disca (takové ty trapné synťákové pasáže). Jo a DJ do toho všemožně řve (takové ty hlášky jako "Put your hands up!" nebo egoističtější verze "I am master, welcome to my show!" :-D ), jednou jsem to slyšel na kalbě a málem mi z toho jeblo...:))

No, v hledání jsem ti asi moc nepomohl...:-)