Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako obnoviť prepísaný súbor?

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá obnoviť 2GB súbor doporučená pošta.dbx, ktorý bol nechtiac prepísaný novým súborom doporučená pošta.dbx.
Dík za rady

Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

jakym zpusobem byl prepsany?
--
mno nic uzivatel ztratil zajem-napisu to alespon obecne.
ano da se puvodni soubor vytahnout - pomoci utilit na obnovu dat (drive rescue,pc inspector,get data back...),predpokladem uspechu je zabraneni zapisu na jednotku pred obnovou