Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak ulozit zivotopis..?

Dobry den napsal jsem si zivotopis (prace.cz)a nevim jak si ho ulozit abych ho mohl dale jednoduse posilat jako dokument. Ulozit ho muzu jako kompletni webovou stranku (zivotopis.htm + slozka se soubory). Nemuzu to prece zabalit v rarku a poslat budoucimu zamestnavateli.

Dotaz zni . jak nejlepe ulozit popripade prevest z .htm (nebo to ulozit jako text a v necem upravit to se mi moc nechce)

dekuji

Ty pises curriculum v htm ::)? Kriste! Videl jsem kona blut a hada chcat, ale tohle jeste ne. Zalezi-li ti na zamestanani, napis to ve Wordu (ci necem podobnem) a uloz jako *.doc. Posles-li to pak, budes v ocich budouciho vykoristovatele "Ten, ktery ovlada MS opice" :-D...