Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PE Builder

ahoj, měl bych prozbu.zkouším na USB Flash nainstalovat bootovatelný OS, zkouším pe builder a reatogo pe builder, přičemž reatogo se mi zdá pro mě mnohem lepší, pač má shell xpe a přívětivější styl provedení, jenomže mi nějak nefakčí, stále se objevuje Error: File C:\REATOGO-240\BartPE\i386\setupldr.bin not found!

to u pe bulder nendělá už, ale nelíbí se mi rozhraní ani nefunguje A43, ukazuje jen písmenka D a @, tak jestli by nebylo možný grafické rozhraní z reatogo dostat do pe bulder?

O BartPE a Reatogo máme web v češtině a slovneštině www.craftcom.net, kde jsou i články s postupem, jak umístit BartPE nebo Reatogo na flashdisk a nabootovat.

Pokud nezobrazuje A43 v BartPE správně znaky, je třeba změnit výchozí písmo a hlavně jeho skript na středoevropský. V BartPE může běžet několik shellů, např. standardní Nu2Menu, dále bbLean, Geoshell atd. Možná i Explorer.

Pavel

na www.craftcom.net jsem nenašel nic o itegraci bbLean

To máš pravdu, taková info tam opravdu není. Samotný BartPE používá jako shell Nu2Menu. Místo něj si můžeš zvolit shell Explorer, obsaženej v pluginu XPE - ten plugin si musíš najít někde na netu a stáhnout, aktivovat XPE a deaktivovat Nu2Menu.

nelze nainstalovat setupldr.bin ikdyž je překopírován podle návodu
bartpe_usbflas h.htm.stím bych potřeboval opravdu pomoct

POkud položíš konkrétní otázku, zkusím odpovědět.

Pavel

jo, omlouvám s eza chyby, jsem blbej nevim co je
[Admin] C:\Documents and Settings\Admin$ Error: File "C:\pebuilder3110a\BartPE
i386\setupldr.bin" not found!
Error: není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.

už to fakčilo a přeinstaloval jsem to a teď to už nejde, je to poslední věc kterou bych rád rozchodil, doufám.prosim o radu