Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber zdroje

Zdravim,
potreboval bych poradit s vyberem zdroje. Pozadavky jsou nasleduji (podle dulezitosti):

1) kvalita
2) vysoka ucinnost
3) nizka hlucnost
4) cena

A ty dalsi veci, jako odpojitelne kabely, aktivni ci pasivni PFC, atd. me az tak netrapi.
A chtel bych se vejit do 2000,- (plus minus). Takze takova "kvalita za rozumnou cenu" :-)

Melo by to napajet Core 2 Duo E4400, ATI X1650 a zbytek (s tim, ze budu trochu taktovat).
Precetl jsem toho o zdrojich uz docela dost a zatim se mi jevi jako favoriti Fortron Blue Storm II, Enermax nebo Seasonic (Tagana vynechavam, bo ten je trochu v jine cenove relaci).

Diky za tipy.

BlueStorma jo, ale uz jsem i reklamoval. Enermaxy nepouzivam, Seasonic je taky kus od kusu (hlucnosti). Ja uz to tu strkam po x-te, ale mimoradne dobre zkusenosti mam s timhle: product.jsp . Namontoval jsem jich uz par desitek a zatim (tukytuk :-)) zadna stiznost. Za relativne malo penez mnoho muziky.