Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení počítače

Mám takový problém z ničeho nic se mi najednou zpomalil počítač,náš kluk hraje třeba hry auta a je vidět jak se seká obraz, já to zase poznám na internetu, čekám strašnou dobu než vůbec naběhne a za 3 minuty nefunguje vůbec musím počítač vypnout azase znova zapnout fungujezase tři minuty a konec a znova už nenaskočí.Prosím poraďte v čem by mohla být chyba a co stím díky moc Jana

Ještě mě napadá, že jsem koupila novou klávesnici a nechala jsem reklamovat monitor a měla jsem počítač napojený asi týden na televizi ted už mám monitor zpátky ale nic se nezměnilo je to pořád jak šnek Jana

Jak uz jsem psal: nezalezi na pripojenych periferiich, toliko na LAN. Nemas-li funkcni AV a antispy (s nakonfigurovanym firewallem), mas desetiprocentni sanci, ze ti do pecka za minutu nevleze vejr (a to jsem hluboce podcenil!!!). Opakuju se: neznas nekoho v tvem okoli, ktery deratizaci a kladeni pasticek zvladne?