Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - při přijmutí souboru se odhlašuje

Ahoj potřebuji poradit se Skypem.Mám nainstalovanou verzi 3.5.0 volat mi jde ale když chci přijmout soubor a nebo změnit obrázek či něco jiného tak se mi úplně odhlásí a musím jej znovu zapnout.Mela jsem i verzi 3.2. a taky to dělala. Před tím to šlo úplně bez problémů,až tak čtvrt roku to zlobí.Zkusila jsem to odinstalovat a nainstalovat znovu a pořád je to stejné.Kdo by mi mohl poradit čím by to mohlo být .Za každou radu předem děkuji.:-):-[

Změna předmětu, původně: Skype (host)

Před čím ,to jsem myslela tak že mi před čtvrt rokem vše fungovalo.Neprováděla jsem v pc žádné změny a když mi kamarád chtěl poslat přes Skypa fotky ,teprve tak jsem zjistila že mic ve skypu nefunguje jen volání.ani nejde změna třeba změnit profil.Vždy se úplně vypne a zmizí i z lišty.Myslela jsem tedy že když nainstaluji poslední verzi že se to vyřeší ale to jsem se spletla.Hela