Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybí řadič videa

Dobrý den,
koupila jsem si kartu Radeon 9600XT, jenže po nainstalování ovladačů začal dělat PC potíže (vypínal se monitor - naskočilo nosignal...Windows šel rozjet jen v nouzovém režimu). Po formátu disku a reinstall Windows už to blbne uplně. Při pokusu nainstalovat ovladače, mi to píše: "The display driver is not compatible with display adapter installed in your system.". V správci zařízení mi to píše otazník u video adaptéru a řadiče videa...
Neví někdo prosím co s tím? :-(

Hm...to sem neměla. (teda aspoň o tom nevím...:-[) Tak sem zkusila nainstalovat VIA 4in1 a dát tam zase toho Radeona. Teď už mi to v správci zařízení ukazuje grafické adaptéry: ATi radeon 9600/ x1050 series. Dala sem aktualizovat ovladač, jenže po restartu mi nenajeli Windows (monitor ukázal no signal). Když v nouzovým režimu odinstaluju ovladače, tak Windows najede...
Tak nevím, co s tím:-/

Jo, ten je můj.
Kartu mám OEM, takže jsou to ovladače z netu. Zkoušela sem různý - ať už z ati.com doporučený pro Radeon 9600 series, různý Catalysty, Omegy, DNA. 2x sem formátovala disk a reinstalovala Windows.
Tak posledních pět dnů nedělám skoro nic jinýho, než že řeším tenhle problém :-(