Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 10 Mbit/s za 500 Kč

Můj poskytovatel nabízí program s rychlostí 10 Mbit/s stahování a 2 Mbit/s odesílání dat.
Cena 500 Kč, je možné aby to skutečně bylo s agregací 1:1 jak uvádí na stránkách?
Prý garantují max. pokles o 10% od nominální rychlosti internetu.

No tak neváhej a jdi do toho, pokud máš možnost tu optiku mít domů nataženou (na to ses ptal ?). I kdyby tam byla agregace 1:30 tak se to furt za ty peníze vyplatí. Fungovat to může, proč ne. Dneska je
"nákup" internetové konektivity ve velkém podstatně levnější než před rokem, dvěma a největší náklady má poskytovatel s tím jak ten internet dopravit k uživateli (údržba, nové technologie-zvlášť u wifi). Pokud např. EU zaplatila optické kabely, pak to může provider nabízet takhle výhodně.