Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaní ve Windows

Potreboval bych helpnout.Kdyz spustim kamosovo notebook,tak se strasne sere.Seka se to,nez se neco spusti,tak je to doba.Myslim si ze to je tim,ze si poridil internet a nemel antivirus.Notebook ma dobrej,novej

Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Než se něco spustí, tak to chvíli trvá. Na méně výkonném počítači delší dobu, než na rychlejším. Když má kámoš antivir, tak ho snad může použít. Taky existují antispyware programy, firewally… Podobných dotazů je tady snad dost.
Když se něco seká, tak by třeba mohl zjistit, které procesy vytěžují CPU. Ale třeba má Linux.