Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítačová sestava do 10.000,- bez LCD a periferií

Dobrý den,
sousedka mě požádala o radu, jakou počítačovou sestavu. Bednu si představuje do 10.000,- LCD za 5000,- a periferie.
Když jsem si já pořizoval počítače tak jsem si udělal docela podrobný průzkum (do toho se mi nechce) a sám jsem si je sestavil (to by nebyl problém, ale tak nějak cítím, že by radši kdyby to sestavil profík ).

Procesor - Asi nejlepší bude nějaký levný AMD
Základní deska s integrovanou grafikou
RAM alespon 1GB
HDD 80 GB SATA/SATA300
DVD vypalovačka
Hezkej case. (Otázka navíc: Co třeba barebone???)
Spolehlivý zdroj.
Bez woken please :)
Viděli jste někde (tichou) sestavu která by odpovídala?

LCD 17" do 5000,- klidně i levnější... ???

Znáte to. Co nejlepší poměr výkon/cena s ohledem na to, že je to prakticky kancelářský pc.
Díky za tipy

Od stejného autora najdete také na jednom nejmenovaném serveru podrobnou analýzu sestav v různých cenových relacích ( do 8k, 10k.... )

// edit

Když jde o pojem "kancelářská" sestava tak raději hluboce mlčím.
Protože takovou sestavu bych například já nebyl schopen sestavit... :-D
Vyskytuje se tam celá sada životně neslučitelných pojmů jako "integrované audio" , "integrovaná grafická karta se sdílenou pamětí"....... :-p