Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem N560 a SDHC

Zdravim vsechny, chtel jsem se zeptat, zda-li ma nekdo nejake zkusenosti s kartami SDHC v PDA FJC N560(ikdyz oficialne nejsou podporovany), uvazuji o koupi SDHC 4GB kingstonu class 2 nebo 4.
Dik vsem

N560 SDHC karty nepodporuje - oficiálně ani neoficiálně. PDA kartu vůbec nevidí.
Nezkoušel jsem to ještě s tou ruskou "pirátskou" ROM s WM6, jestli tam pro to nenašli nějaký fígl, ale pochybuju. Myslím, že je to omezení dané hardwarem.
Ale jestli chceš jenom 4GB, tak není důvod kupovat SDHC - 4GB jsou levné i jako obyčejné SD nebo MMC.