Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlava 22 podruhe

Nevim, proc byl zamknut muj puvodni dotaz. Prece existuji stranky, kde lze stahovat filmy zcela legalne, ku prikladu ajrlover.net. Bohuzel tam nemaji ty filmy, ktere me zajimaji - uvedene v puvodnim dotazu. Byl bych ochoten dat za film az do stovky, ale ne zlodejskou cenu okolo peti stovaku. Snad nekdo poradi, kdyz i papirove noviny prodavaji filmy okolo padesati korun. Knizku mam (ve slovenstine), ale pro leteckeho fandu jsou letove snimky z Hlavy 22 proste skvele.

Levné knihy a papírové noviny to dělají, ale to je spíš taková výjimka, jinak jsou ceny médií filmových společností takové jaké jsou.

Mě to netrápí filmy už nestahuju ani nekupuju a mimo občasné kino nebo u kamarádů se vlastně ani na žádné nedívám :-)

Když ten film opravdu chceš, tak torrent...