Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení DV kamery

Ahoj. Mám nově program na stahovaní z kamery atd. Ulead DVD MovieFactory. Bohužel mi tento program nemůže načíst moji kameru Panasonic NV-GS17, zatím co jsem zkoušela jinde to šlo. Tak nevím, jestli něco změnit v nastavení programu, ale to jaksi nevím kde. Tak mi pomožte, kdo tento program zná. Díkec
[mod]Změna předmětu, původně: připojení DV kamrey (Zarniwúp)[/mod]

Když odpovídáš, klikni na Odpovědět u příspěvku, na který reaguješ...

upozornění jako že to nemá potřebný zařízení (device)

Vážně z tebe musím páčit přesné znění?

Je kamera správně nainstalována? Máš zřejmě WinXP, tak bys kameru měla vidět v Tento počítač / Skenery a fotoaparáty, ne?

pokial sa vyskytuje problém s detegovaním panasonic/canon kamery ,pripojenej cez firewire,alias dv in ,alias i-link,treba inštalovať hotfix pre wxp KB885222+KB904412,ulead movie factory nepodporuje videocapturing videa pri minidv kamerách cez usb,cez usb sa dajú grabovať len jednotlivé obrázky,nie kompletné dv video

Můj miniDV Panasonic NV-GS300 přetahuje videa do počítače pomocí "Panasonic Sweet Movie Life".
Stahuj jedině nejnovější verzi 1.1E- ještě na 1.0 se například moje kamera odmítala připojit (a prý nejsem zdaleka sám) a až tahle verze funuje spolehlivě i na Windows 7.
Nastavíš na kameře režim přehrávání z pásky, připojíš kabel, vybereš v programu "Edit video on tape", dáš uložit a začne se přehrávat.