Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypinani "Woken"

Jen takova malickost.Kdyz vypinam windowse,tak dam vypnout,skoci tam ta modra obrazovka ukladani ..... vypinani a porad sviti.Nechce se to samo vypnout.Je to na novym notebooku.Jsou tam cerstve nainstalovany windowsy XP prof

A ktory si tam instaloval? Na acer strankach v tom zozname su dve rozne pre dve rozne kamery, samozrejme ze jeden z nich bude spatny. Najprv by si si mal ujasnit aky presne notebook mas ("aspire 3690" nie je presne oznacenie), co v tom presne mas, a podla toho instalovat spravne ovladace.