Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s hrami

Dobrý den mám problem s hrami...po zapnutí hry se mi po chvíli hra vypne. můj počítač splnuje všechy parametry kre hraní. Vůbec netušim čim to může být. Mám PC: zakl. deska MSI PM8M3-V procesor Celeron D 347 , grafika Ge-Force 7600Gs a pamět kingmax 512 DDR 400. Předem děkuju za rady :-).

Nevim jestli to pomůže ale u jedné hry mi to napíše: Intrukce na adrese 0x2408b229 odkazovala na adresu paměti 0x20420d70. S pamětí nelze provést operaci: read. Jestli se to týka normlních pamětí tak ty se m si kupoval před třemi dny nový...