Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 100% vytizeni

Cim to prosim Vas muze byt, ze po spusteni jakehokoliv videa v prohlizeci(youtube,nebo traileru na serveru csfd)mi vylitne proces u
firefoxu(2.0.0.6) na 100procent.To same dela i IE(7)
Slozeni
AMD 2600+
graficka radeon x1650
1024MB ram
win XP
zadny vir nebo cervik nenalezen

zkus pokud budes jen prohlizet dat pause pokud se nenacte video cele - tim alespon trochu odlehcis pc-az bude nacteno dej play
---
dalsi moznost je stahnout to video a bud prohlizet v nejakem prehravaci (vlc player),nebo prevest na jiny nezatezujici format (treba v avidemux)