Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s redukcí PCMCIA na ExpressCard

Potřebuji radu...mám notebook Acer Aspire 5920G-302G16MN (LX.AKQ0X.001) a redukci PCMCIA na ExpressCard
( www.duel-systemsadapters.com ).
Po nainstalování posledních ovladačů k redukci a zastrčení redukce ve správci zařízení zobrazí Řadič Texas Instruments PCI-8x12/7x12/6x12 sběrnice CardBus a jako stav zařízení: Toto zařízení nepracuje správně, protože systému Windows se nepodařilo načíst ovladače zařízením požadované. (Kód 31)

Uvítám jakýkoliv tip jak to zprovoznit.
Redukce nebude vadná jelikož sem ji zkoušel na slabší verzi tohoto notebooku u kolegy a zde fungovala bez problémů.Obadva notebooky mají stejný operační systém (Vista Home Premium)...Kde může být problém?
Děkuji.

Díky za tipy.ale stále stejný problém.:.(

Ovladače chipsetu jsou nejnovější od výrobce i ovladače od redukce jsou poslední.špatně snad ani nejdou nainstalovat.Pack obsahuje pouze 2 soubory ( setup.exe a DuelInstaller.msi).A instaloval jsem je jako administrator.
Napadlo mě že by to mohl být špatný ten ExpressCard slot ale jelikož nemám jinou ExpressCartu nemohu otestovat..Ale zase na druhou stranu pokud by slot nefungoval, redukci by to vůbec nenašlo, ne?
Také mě napadlo jesli nemůže docházet k nějakému konfliktu mezi některým zařízením a ExpressCard slotem jen nevím jak to zjistit přesněji.

To je s takymi redukciami tak. Ono to totiz nie je redukcia ale prevodnik resp. "radic".
Skusal si to mat strcene uz pri zapnuti notebooku?

Pozriet ci nie je novsi BIOS, skusit nejaku expresscard kartu aspon si pozicat.

Ku konfliktu dochadzat moze, ale skor medzi ovladacmi, prip nejaky nainstaleny software (hlavne ak tam mas nejaky SW ktory nieco blokuje - nejaky agresivny antivir, spyware blcker, aplikacny firewall apod) ze by nedovolil pri instalacii nieco niekam zapisat. Skusit povypinat taky SW a preinstalovat to.
P.S. Skus to instalovat pod svojim uctom.
Podla tej hlasky je problem vyhradne v ovladacoch tej karty, alebo ti nieco v systeme chyba (co ja viem nejake systemove dll-ky alebo co). Skusal si nejake zaplaty ak uz pre vistu existuju?

Měl jsem redukci zastrčenou i při spuštění notebooku a žádný problém bios nehlásil a start proběhl normálně.
a zkoušel sem to instalovat jak na čistých Vistách (bez updatu) tak na updatovaných Vistách..

Zkusím teda mrknout jestli není novější bios a zkusím povypínat ten SW..je tam zkušební verze Norton antiviru.Tak možná ta by to mohla blokovat.

Tak..vše sem vyzkoušel ale bohužel žádná změna...Mám tam poslední bios, před instalací ovladačů sem povypínal SW..Pořád stejný problém..:-(

Teď už jen zbývá zkusit jinou Expresscard kartu ale ještě sem bohužel nesehnal žádnou na vyzkoušení.

Pomalu vytahuju kladivo ]:(

Tak mě nepotěšili a ani já vás nepotěším...

Byl sem v czechcomputeru a prý tenhle problém řeší často.
Chyba je očividně v ovladačích redukce které jsou udělané narychlo a prostě někde fungují a někde ne.
Technik mi říkal že ten adaptér testovali na 3 noťasech od asusu.Stejná značka,stejný typ.
Na jednom se to povedlo nainstalovat v pohodě a na dvou to nefungovalo.
čili je to taková sázka do loterie.
Momentálně tedy nezbývá nic jiného než buď čekat až vydají nové ovladače,nebo počkat až T-Mobile vydá 4G ExpressCard a poté to u T-Mobilu nějak zkusit vyšmelit a nebo to vyšmelit za jejich 4G USB modem (čímž se ovšem ztrácí mobilita a také ten modem nebere GPRS a EDGE, pouze 4G).

Je to pech a sviňárna od výrobce adapteru a od T-Mobilu který tento adaptér bezostyšně doporučuje.]:(
Ale aspoň můžu zase klidně spát, protože vím že oprava není v mých silách...
Takže víno do sklenice, cigárko do pysku, zatnout zuby a čekat 8-)

Preco si si nekupil notebook s CardBus slotom ked vies ze budes pouzivat taketo 4G sracky?
Taketo prevodniky funguju takmer vzdy nahovno uz som to tu viackrat pisal (mozno to najdes vyhladvanim vpravo hore, napr. hladanim slov express card apod)
Inac najlepsie by bolo pouzit nejaky modem do USB alebo nejaky mobil ktory zvlada to co chces (a komunikovat to bude s mobilom napr. cez bluetooth apod).